Produkty
 

Professional form finisher

Kompleksowe wyposażenie pralni przemysłowych i usługowych, to nie tylko dostawa podstawowych produktów pod postacią maszyn i urządzeń, to również umożliwienie zakupu urządzeń oraz maszyn, które są nietypowe i rzadko spotykane, ale niezbędne w niektórych aspektach działalnośći pralni. Takim przykładem urządzenia jest finisher. Professional form finisher to nic innego jak połączenie manekina oraz urządzenia nadającego kształt i formę ubraniu. Urządzenie potrzebne niezwykle rzadko i w określonych przypadkach, jednak czasem – niezbędne.


Chcąc sprostać oczekiwaniom klientów, chcemy aby mieli oni dostęp do szerokiej oferty sprzętu. Posiadamy kilka modeli form finishera. Każdy przeznaczony jest do innego typu usług. Najczęściej z tego typu sprzętu korzystają:
- firmy, które dostarczają odzież lub wypożyczają odzież do hoteli i restauracji,
- większe hotele i motele,
- duże zakłady pracy, gdzie stawia się nacisk na ustandaryzowanie ubrań,
- pralnie usługowe.

Form finisher to nic innego jak specjalny manekin podłączony z urządzeniem parowym, który pozwala na prasowanie i formowanie ubrań takich jak fartuchy, ubrania robocze, ubrania do konkretnych prac lub też ubrania do pracy w laboratoriach.

Form finisher dla profesjonalnych pralni
Oferta Professional Form Finisher skierowana jest do pralni i miejsc, w których poszukuje się konkretnych rozwiązań wymagających profesjonalnego urządzeń. Form finisher pozwala wyprasować duże ilości odzieży w sposób bardzo precyzyjny. Urządzenie to umożliwia prasowanie nawet jednej sztuki odzieży na minutę.

Professional form finisher to urządzenie, które przeznaczone jest do konkretnych zadań i tym samym konkretnych odbiorców. W razie Państwa pytań lub wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.