Produkty

 

Wózki pralnicze – dlaczego są niezbędne?

 

Wyposażenie pralni przemysłowej lub zakładowej w wysokiej klasy sprzęt to bardzo ważna kwestia. Nie należy zapominać również o odpowiedniej chemii i dodatkowych akcesoriach, które pozornie tylko wydają się być mniej istotne. Wózki pralnicze należą do takiego dodatkowego wyposażenia, niemniej jednak powinny być zaliczane do elementarnych podstaw wyposażenia każdej pralni.

Oferta GastroProdukt skierowana do profesjonalnych, dużych pralni jest ofertą niezwykle skrupulatnie przygotowaną. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie, jesteśmy bowiem firmą z wieloletnim stażem na rynku. Przygotowaliśmy ofertę profesjonalnych wózków pralniczych. Ofertę która stanie się niezbędna ponieważ:
•wózki przydatne są w transportowaniu ubrań pomiędzy stanowiskami pracy,
•wózki są niezbędne do zachowania porządku w pralni,
•wózki gwarantują większą higienę,
•wózki pozwalają utrzymywać w pralni większą kontrolę nad transportem oraz logistyką.


Powyższe argumenty przemawiają jednoznacznie za tym, że takie wyposażenie jak właśnie wózki pralnicze jest niezbędne do prawidłowego działania każdej pralni. Pozwalają one bowiem przyspieszyć logistykę, jak również zadbać o higienę oraz właściwe magazynowanie odzieży i tkanin po praniu.
Wózki pralnicze – oferta GastroProdukt


Jak w każdej dziedzinie, również w GastroProdukt postaraliśmy się o to, żeby oferta była przygotowana w 100%. Stąd też oddajemy do dyspozycji naszych dotychczasowych oraz potencjalnych klientów gamę profesjonalnego sprzętu, pod postacią wózków pralniczych.


Wózki wykonane są ze stali nierdzewnej, co pozwala zachować pełną higienę. Ponadto, dostosowane są do potrzeb przemieszczania się często w ciasnym pomieszczeniu. Na co pozwalają niezależnie działające kółka, wykonane z wysokiej jakości tworzywa, osadzone na masywnych, przemysłowych łożyskach.
Rozwiązanie, które oferujemy jest rozwiązaniem, które ma zapewnić wygodne i funkcjonalne działanie pralni przemysłowej, gdzie istotna jest zarówno logistyka, jak również kompleksowe rozwiązania magazynowe.